Фігурки 

Показано 1 - 28 из 947 тов.
 • Мультфільми / Кіно

  Людина-павук іграшка - нового покоління

  Сучасний ринок іграшок для дітей вражає великою різноманітністю асортименту. Сьогоднішні діти часто губляться серед такої кількості пропозицій, довго вирішуючи, що б вони хотіли отримати в черговий раз. Незважаючи на багатий вибір, в усі часи існували іграшки, які користуються найбільшою популярністю, серед них одну з лідируючих позицій займають іграшки Людини павука.

  Причини популярності іграшки людина павук

  Психологи довго не могли зрозуміти, чим обумовлена така любов дітей до цього людиноподібному суті з паучьими звичками. Відповідь на питання знайшовся, коли вони познайомилися з історією її походження. Важко повірити, але існування фігурки людина павук датується минулим століттям. Він набирав свою популярність в якості героя коміксів. 1962 рік - час його першої появи на сторінках дитячого журналу, а Людина-павук іграшка з'явився набагато пізніше. Головною відмінною характеристикою цього персонажа, стало те, що мається на увазі його прототипом був самий звичайний бездомний хлопчик-підліток. Всілякі супермени існували і раніше, але всі вони були дорослими людьми, чоловіками середнього віку. Завдяки рисам характеру зрозумілим і доступним для розуміння дитини він швидкими темпами набрав сьогоднішню популярність. Іграшки нового Людини-павука трохи видозмінилися, але не втратили первісних властивостей, якими його наділили в коміксах.

  Людина-павук покупка у магазинах

  Сьогодні купити іграшку людини павука можна в будь-якому дитячому магазині. Їх продаж вельми прибуткова справа. Цей персонаж давно став відомим брендом, його спосіб використовується при створенні дитячого одягу, карнавальних костюмів, товарів для свята. Людина павук фігурки, активно використовуються дітьми в настільних і рухливих іграх, вони дуже динамічні, здатні рухати всіма частинами тіла. Сучасні батьки чітко уявляють, про що йде мова, коли чують вислів «іграшка людина-павук купити». Багато малюки наслідують звичкам цього персонажа, завмирають, «випускаючи» павутину, прагнуть піднятися на вертикальну поверхню, просять іграшку людина-павук новий купити. Діти завмирають біля вітрин, де на них заманливо дивляться іграшки людина павук, купити або просто помилуватися, але головне знаходитися поруч з улюбленим персонажем.

  Людина-павук іграшка - чудовий подарунок

  Найбільшою мрією юного шанувальника цього паукообразной персонажа є набір - людина павук. Зазвичай такий комплект складається з павукових жилетів, рації, машини, зброї і багато іншого. Завдяки такому арсеналу діти легко вибудовують складний ігровий сюжет. Саме завдяки цьому, іграшки людина павук наділені розвивальною функцією. Згідно позитивним відгукам, діти в процесі побудови гри вчаться спілкуватися, взаємодіяти, дотримуватися регламентовані правила. Людина павук - іграшки купити можна в якості подарунка на День народження, будь-який сучасний хлопчисько оцінить ваш знак уваги гідно. Фігурка людини павука стане самим довгоочікуваним подарунком. Купити іграшку людина-павук під силу кожному батьку, головне вибирати якісну продукцію, за адекватною ціною.

 • Роботи, трансформери

  Дитячі іграшки трансформери

  Відомі іграшки трансформерів, як подарунок для хлопчика, найбільш популярні й бажані.

  Спори у виборі іграшки для улюбленого чада не припиняться ніколи. На прохання купити трансформера немає нічого незвичайного. Хорошим батькам дуже хочеться, щоб ігри були не просто кумедними, але й спонукали до дії, праці, брали участь у розвитку інтелекту. Є такі батьки, які з радістю готові купити робот трансформер в подарунок своїй дитині, але деякі мами і тата вважають такі іграшки непотрібними і навіть шкідливими. На їхню думку, іграшкові трансформери з фільму не можуть розвинути в дитині доброту і логіку мислення. Складається враження, що іграшка закликає до початку військових дій, вчить жорстокості. Насправді це далеко не так.

  Купити трансформера - зробити правильний подарунок!

  Для хлопчиків трансформер іграшки автоботи бажані і навіть авторитетні. Створені на основі знаменитого коміксу барвисті фільми, дійсно показують протистояння між роботами, але головні герої, яких уособлюють іграшки трансформери, борються за честь і перемагають зло і апокаліпсис. Для маленької дитини такі глибокі думки ще не доступні і до іграшці він тягнеться на підсвідомому рівні: кольорова іграшка автобот для них ніхто інший, як герой і кращий друг, іграшки трансформери з фільму, сюжет якого вчить доброти і взаємодопомоги. Кумедний Бамблбі або відважний Прайм, прагнуть врятувати людей і всю планету несуть у грі позитив і налаштовують на спілкування, розвивають фантазію, відволікають від дитячих пустощів. Якщо ви вирішили купити іграшку трансформера своєму синові, то набуваєте одночасно і робота, і машину і іграшкова безпечне зброю. А якщо взяти трансформери 4 іграшки, то автоботів можна буде об'єднувати в грі.

  З чим можна порівняти дитячі іграшки трансформери сьогодні?

  По суті, дитячі іграшки роботи трансформери нагадують своєрідний конструктор. Дитина в процесі гри, буде збирати різні машинки, літаки, тварин та інших моделей в які здатний перетвориться трансформер. Це дозволить перетворити захоплюючий процес гри в справжній творчий процес, який сприяє розвитку логіки, фантазії, моторики дитини.

  Як правильно купити трансформера в Києві та не помилитися у виборі?

  Ваша дитина буде радий будь-якому з чотирьох автоботів, якщо всі іграшкові трансформери оселяться у вас вдома, щастя буде до небес - це однозначно. Тому, що іграшки роботи - трансформери 4 це іграшки, які є майже в кожному будинку. Але якщо ви хочете дізнатися, який у вашої дитини улюблений робот-трансформер, адже необхідно купити саме того самого, про яке мріє дитина, то краще завести розмову про цей фільм і між іншим запитати кому дитина віддає перевагу.

  А купити трансформери іграшки Київ можна, навіть з доставкою додому, через наш магазин lummi.com.ua. Купити робот трансформер в інтернет магазині - це значна економія часу і грошей. Адже набагато легше зайти на сайт і вибрати вподобану Вам модель, замовити її доставку на будинок, ніж бігати по різним торговим точкам і шукати те, що Вам сподобається. Ми надаємо вам найкращі і якісні роботи трансформери іграшки без переплати посередникам і з доставкою додому. Для вашої дитини іграшка трансформер стане кращим подарунком.

 • Іграшки тварини
 • Фігурки-брелки