Дитяча гігієна 

 • Вологі серветки
 • Дитячі горщики

  Дитячі горщики

  Рано чи пізно приходить час, коли для маленької дитини пора купити дитячий горщик. Це відбувається на етапі відлучення малюка надсилати свої потреби в пелюшки або підгузники, коли він вже може контролювати видільну систему свого організму і стає настільки кмітливим, що його можна привчити ходити в нічний горщик. В будь-якому магазині, в тому числі, і в нашому каталозі, ви знайдете десятки видів горщиків для дітей, і вибір найбільш підходящого є першочерговим завданням для батьків.

  Горщики для дітей - як вибрати

  Отже, ви вирішили купити горщик дитячий, але не знаєте, з чого почати вибір. По-перше, як це не дивно, але потрібно враховувати, що ваша дитина повинен полюбити свій дитячий горщик. Це суттєво спростить перехід від підгузника до ходіння на горщик. Щоб горщик дитячий полюбився, він повинен відповідати двом критеріям: бути гарним і бути зручним. У нашому інтернет-магазині ми зібрали самі яскраві і привабливі дитячі горщики, які напевно сподобаються вашому малюкові і не будуть викликати у нього відторгнення. Разом з тим, ми ретельно відбираємо кращі зразки різних виробників, щоб горщик для дитини враховував його анатомічні особливості і був максимально зручним.

  Як купити хороший горщик для дитини

  Ті, хто хоч раз намагався купувати дитячі горщики в Києві та інших українських містах, знають, наскільки широкий вибір. Це повною мірою відноситься і до нашого магазину. Однак, є кілька простих правил при виборі хорошого дитячого горщика. Для початку постарайтеся купити дитячі горщики з широкою основою. Це дозволить горщика бути стійким на будь-якій поверхні, а значить, бути більш зручним. Крім того, варто дитячий горщик купити з пластика, так як він легкий, просто вимивається, а також не буде холодним, тобто дитині буде комфортно сідати на такий горщик. Виняток, якщо ви хочете горщик дитячий купити для подорожей, тоді варто віддати перевагу надувним горщикам, адже в складеному вигляді вони займають мінімум місця. Є також спеціальні дитячі горщики для хлопчиків, які відрізняються додатковим виступом спереду або взагалі мають форму пісуара.

  Накладка на унітаз для дітей - наступний етап

  Поступово дитини варто відучувати від горщика і привчати до туалету. Щоб цей перехід відбувся якомога легше, наш інтернет-магазин, орієнтований на батьків, які хочуть придбати дитячі іграшки на Україні, пропонує використовувати дитячі накладки на унітаз. Ці вироби, виконані з якісного пластику, що закріплюються поверх стульчака на унітазі, зменшуючи його отвір, щоб дитина міг комфортно сидіти на ньому. Дитяча накладка на унітаз надійна і зручна, так що перехід від горщика до унітазу для вас пройде практично непомітно.

  Який би товар ви не вибрали в нашому каталозі, ми можемо гарантувати, що це буде кращий дитячий горщик у Києві, а може у нас купити дитячий горщик вся Україна. Ми відповідаємо за якість товару і те, що наші горщики обов'язково сподобаються вашій дитині!

 • Косметика для дітей та...
 • Непромокаємі пелюшки,...
 • Підгузки, памперси
 • Гігієна малюка
 • Побутова хімія
 • Зубні щітки