Брязкальця, прорізувачі 

Показано 1 - 28 из 132 тов.

Купити прорізувач для зубів і брязкальця - проявити турботу про малюка

погріб Нарешті настав довгоочікуваний момент. У сім'ї з'явилося маленьке диво, яке чекали з нетерпінням цілих 9 місяців. Ось вони і пролетіли і тепер солодко спить в ліжечку новонароджений малюк - невимовне щастя для батьків. Кілька місяців за турботою про дитинку пролетять ...

Купити прорізувач для зубів і брязкальця - проявити турботу про малюка

погріб Нарешті настав довгоочікуваний момент. У сім'ї з'явилося маленьке диво, яке чекали з нетерпінням цілих 9 місяців. Ось вони і пролетіли і тепер солодко спить в ліжечку новонароджений малюк - невимовне щастя для батьків. Кілька місяців за турботою про дитинку пролетять непомітно. І ось ви купуєте йому першу іграшки. Звичайно ж, брязкальця. А коли почнуть прорізуватися зубки турботлива мама подбати заздалегідь, щоб удома був прорізувач для зубів. Без нього просто не обійтися, тому що ваше чадо почне все пробувати на смак.

Коли можна давати брязкальце

Деякі батьки помиляються, вважаючи, що в перший місяць життя новонародженого іграшки ні до чого, тому що в цей час у нього відбувається пасивний образ життя. Це помилкова думка. Навіть дитині до місяця слід купити брязкальця. Ви станете так знайомити малюка з навколишнім світом. Коли дитина трохи підросте, він сам буде спочатку вчитися утримувати в своїх ручках яскраву іграшку, звичайно, з вашою допомогою. А ще через місяць стане активно грати з нею.

Як вибрати дитячі брязкальця

Дитячі брязкальця необхідно вибирати особливо ретельно.

• Самий головний критерій вибору - це забезпечити безпеку малюка. Іграшка ні в якому разі не повинна містити будь-які дрібні деталі, які можуть від'єднатися. Вони можуть потрапити в дихальні шляхи або травний тракт.

• При виборі обов'язково звернути увагу на покриття брязкальця, перевірити барвник щоб не залишало жодних слідів.

• Перевірити, чи не виходить від іграшки неприємні запахи. Це означає, що вона виконана з неякісного матеріалу і може послужити причиною отруєння або алергічної реакції.

• При покупці перевірте, який звук виходить, при трясці. Якщо дуже гучний, відмовтеся від брязкальця, інакше вона може налякати малюка.

• Сьогодні величезний вибір брязкалець, тому постарайтеся знайти ту, яку буде зручно тримати дитині в маленьких пальчиках. Якщо держатель іграшки занадто малий або великий, то малюк просто не зможе її утримати.

• Не купуйте занадто дешеві китайські підробки. Вже давно відомо, що випаровування від них шкодить здоров'ю дитини.

• На рахунок фарб. Іграшка повинна бути досить яскрава, щоб змогла привернути до себе увагу. Але не варто купувати таку, щоб на одній поєднувалося більше 3-х кольорів. Це стомлює малюка.

• Купіть кілька брязкалець, тому що дитина швидко звикає до однієї і вона йому набридає. При можливості вони повинні бути всі різні по кольору та формі.

• Перевірте крихкість покупки. Навіть на дотик можна визначити крихкість іграшки і якщо вона такою є, краще відмовитися від покупки. Брязкальця постійно падають з ліжечка і дуже крихкі відразу розколюються.

Прорізувачі для зубів - незамінна річ

Це дійсно так. Коли у малюка почнуть прорізуватися зубки, ясна запалюються, доставляючи величезний дискомфорт для немовляти. Йому потрібно постійно щось пхати в рот, щоб почухати ясна. Прорізувачі для зубів купити можна практично в будь-якій аптеці або в дитячому інтернет-магазині. Але вибирайте максимально якісний. Прорізувач допомагає зубкам швидше здатися «на білий світ». Це означає, що малюк стане знову спокійним і веселим.

Згор.
Розг.