Скидки

Пока нет товаров со скидками.

Крісла-гойдалки 

Показано 1 - 7 из 7 тов.

Що таке дитяче крісло качалка

Дуже часто за новонародженим і зовсім маленькою дитиною потрібен постійний нагляд. Дитина може легко травмувати собі, тому залишати його одного не безпечно. У той же час матері необхідно час на власні потреби, приготування їжі, прибирання і т.д. Щоб вирішити цю проблему, виробники дитячих товарів придумали дитячі к...

Що таке дитяче крісло качалка

Дуже часто за новонародженим і зовсім маленькою дитиною потрібен постійний нагляд. Дитина може легко травмувати собі, тому залишати його одного не безпечно. У той же час матері необхідно час на власні потреби, приготування їжі, прибирання і т.д. Щоб вирішити цю проблему, виробники дитячих товарів придумали дитячі крісла-гойдалки. Тепер, якщо вам необхідно деяку кількість вільного часу, вас завжди виручить дитяче крісло качалка.

Конструкційні особливості крісло гойдалки для дітей

Конструкція крісла-гойдалки для малечі заслуговує окремої уваги, так як батьки, які вирішили купити дитяче крісло качалку повинні знати про нього якомога більше інформації. Внизу крісло гойдалка дитяче має широке і стійку основу. Це необхідно для того, щоб малюк не перекинувся. На підставі за допомогою надійної металевої рами закріплено сидіння. У ньому малюк не лежить, як в ліжечку, а знаходить у напівсидячому положенні, коли верхня частина тулуба трохи піднята. Вгорі крісло гойдалка для дитини має ручку, за яку крісло з малюком зручно переносити з місця на місце. В залежності від конструкції конкретної моделі крісла-гойдалки дитячі можуть мати рухоме сидіння, яке буде розгойдуватися, або розгойдуватися буде вся конструкція за рахунок похилого підстави. Також обов'язковим елементом конструкції крісла-гойдалки для новонароджених будуть ремені безпеки, які аналогічні тим, що присутні в дитячих колясках.

Що вміє крісло гойдалка для дітей

Дитячі крісло гойдалки, представлені в нашому інтернет-магазині, оснащені кількома корисними функціями, які потішать вашого малюка та будуть корисні батькам. По-перше, варто відзначити функціональність ручок для перенесення крісел. Фактично, кожна ручка на кріслі-гойдалці для новонароджених являє собою ігровий модуль, до якого можуть кріпитися різні навісні іграшки. Таким чином, малюк, сидячи в кріслі, зможе грати з цими іграшками. Багато крісла-гойдалки для дітей оснащені музичним модулем. Тобто дитині можна час від часу включати різні мелодії, адже музика дуже подобається малюкам. Окремі крісла-гойдалки для новонароджених мають також функцію вібрації, яка допомагає заколисати і заспокоїти малюка. Зазначимо, що підміняти дитяче ліжечко на крісло гойдалки дитячі не варто, тому, якщо ваша дитина заснув у кріслі-гойдалці дитячої, перенесіть його в ліжечко, так як спати він повинен саме там.

Дитячі крісла гойдалки - Україна

Наш інтернет-магазин пропонує вам купити дитячі крісла гойдалки для дітей у Києві та інших українських містах. Ми в обов'язковому порядку тестуємо кожен представлений товар у нашому каталозі на стійкість, так що ви можете бути впевненими в безпеці вашої дитини. Ми здійснюємо доставку крісло качалок для новонароджених по Києву і всій Україні, і дуже скоро ваш малюк зможе сам оцінити всі принади нового придбання.

Згор.
Розг.