Фільтр товарів

Скидки

Пока нет товаров со скидками.

Манежі 

Показано 1 - 16 из 16 тов.

Дитячі манежі

Ще недавно ваша дитина міг тільки лежати в ліжечку, але час йде, і зараз він вже може повзати і навіть намагається вставати на ноги, використовуючи для обори довколишні предмети. Отже, настав той час, коли пора купити дитячий манеж. З точки зору конструкції, манеж для дітей представляє собою майданчик з м'яким покриттям, де дитина...

Дитячі манежі

Ще недавно ваша дитина міг тільки лежати в ліжечку, але час йде, і зараз він вже може повзати і навіть намагається вставати на ноги, використовуючи для обори довколишні предмети. Отже, настав той час, коли пора купити дитячий манеж. З точки зору конструкції, манеж для дітей представляє собою майданчик з м'яким покриттям, де дитина може вільно пересуватися в межах, які передбачаються огорожею. Купити дитячий манеж необхідно для того, щоб, пересуваючись, дитина не завдав собі травму, так як в квартирі безліч гострих кутів та інших небезпечних предметів, а ось манежі їх не містять. Це дуже зручно - покласти дитину в дитячий манеж, а самому зайнятися нагальними справами, не турбуючись, що дитина може впасти і вдаритися або взяти в руки небезпечну річ.

Чому манеж корисний для дитини

Тим, хто вирішив дитячий манеж купити, необхідно знати, яку користь він принесе. Гарантія безпеки - це лише одна з позитивних сторін покупки такої чудової речі, як манеж дитячий. Також користь його полягає в тому, що манежі дитячі обладнуються спеціальною огорожею, за яку зручно триматися, так що ваша дитина зможе пересуватися вздовж борту манежу до того, як його ноги повністю зміцніють і він зможе ходити самостійно. Крім того, якщо ви вирішили купити манеж в Україні в нашому інтернет-магазині, то абсолютна більшість моделей має прозору або напівпрозору огорожу, і ніщо не завадить вашій дитині пізнавати навколишній світ, дивлячись крізь стінки манежу, а вам ніщо не завадить наглядати за його поведінкою всередині манежу. У нас можете замовити дитячі манежі в Київ та інші українські міста з доставкою додому.

Дитячі ліжечка манежі

Деякі порівнюють маленької дитини з котом. Дійсно, і ті, і інші велику частину дня сплять. Тому багато батьків хочуть купити манеж ліжко. Модель манеж ліжко хороша тим, що дитина може спати і грати в одному місці. Це суттєво економить простір, особливо в невеликих міських квартирах. Якщо у вас є дитяче ліжко манеж, то вам не потрібно купувати окремо ліжечко, а окремо купити манеж для дитини. Ліжко манеж зазвичай має ніжки, для того, щоб батькам було зручно діставати і класти дитину туди, в той час як купити дитячий манеж у Києві зазвичай можна без підстави, так що дитина перебуває в ньому недалеко від підлоги.

Куплю манеж - на що звернути увагу

Коли прийнято рішення манеж купити, то варто про покупки визначитися з кількома важливими його параметрами. По-перше, визначтеся з матеріалом, з якого буде зроблений манеж для дитини. Деякі батьки повністю довіряють пластиковим виробам, інші воліють манежі для дітей купити з дерева. Будь зразків в нашому каталозі абсолютно безпечний, довговічний і стійкий, незалежно від того, з якого матеріалу зроблений. Ліжечка манежі заслуговують окремої уваги, так як дитина буде там ще і спати, тобто вони повинні мати дуже зручне покриття.

Згор.
Розг.