Скидки

Пока нет товаров со скидками.

Збірні машинки 

Показано 1 - 28 из 77 тов.

Збірні моделі автомобілів. Найбільш бажані іграшки для хлопчика

Збірні моделі автомобілів сьогодні все більше набирають популярність. Жодна комп'ютерна гра чи телевізор не зможуть замінити такі чудові іграшки. Дитина так захопиться створенням новенького авто, що забуде про все на світі. Транспортні засоби - завжди були і залишаються улюбленими ...

Збірні моделі автомобілів. Найбільш бажані іграшки для хлопчика

Збірні моделі автомобілів сьогодні все більше набирають популярність. Жодна комп'ютерна гра чи телевізор не зможуть замінити такі чудові іграшки. Дитина так захопиться створенням новенького авто, що забуде про все на світі. Транспортні засоби - завжди були і залишаються улюбленими іграшками хлопчиків. А тут, уявіть, збірні машинки дають можливість відчути себе не тільки справжнім водієм, але і автоконструктором, автомеханіком, автослюсарем і т. д. Дитина стане копітко створювати свій перший шедевр або вже поповнювати зібрану колекцію.

Рекомендований вік для гри в такі іграшки - молодший і середній шкільний вік. Маленьке дитя навряд чи відтворить з детальок повністю готову модель. Та й дрібні частини можуть потрапити в дихальні шляхи або травний тракт. Збірні моделі авто зате припадуть до смаку дітям старше.

Збірні моделі машин для розвитку дитини

Якщо подарувати хлопчикові звичайну машинку, від неї, звичайно, буде користь, але не на стільки, як від такої іграшки, як збірна модель машини. Її зібрати не так-то просто. У процесі складання у дитини мозок починає активно працювати, підвищуючи цим мозкову діяльність надалі. Тут задіяні всі потрібні зараз і в майбутньому якості. Логіка, мислення, увагу, дрібна моторика рук, посидючість і т. д. розвиваються, завдяки збірної моделі автомобіля.

Дитина буде дуже вдячний за таку іграшку. Він може почати збирати велику колекцію, показувати друзям. Зменшені копії машинок приводять у захват навіть дорослого чоловіка, що тоді говорити про дитину. Нехай вони разом з татом займуться такою важливою справою, як збирати з деталей справжній транспорт.

Збірні масштабні моделі автомобілів. У чому інтерес?

Збірні моделі автомобілів бувають різних видів і масштабів. Найпопулярнішими масштабами є 1 до 48, 1 : 35, 1 до 24. Чим більший масштаб, тим складніше буде збирати машину, тому що в комплекті йде найбільше число деталей і навпаки. Виконані частині авто з металу, пластмаси або дерева.

Є збірна модель автомобіля, яку потрібно збирати за допомогою клею, склеюючи між собою необхідні деталі. А інші просто защипуються спеціальними пристосуваннями. Все, як у справжніх авто: двигун, що крутяться колеса, кермо, що відкриваються двері і капот, тільки в мініатюрному вигляді.

Хочете збірні моделі автомобілів купити? І не знаєте, як вибрати

Моделі автомобілів для складання можна придбати практично в будь-якому дитячому магазині або інтернет-магазині. При виборі покупки будьте уважні і купуйте тільки якісний товар. Головне, вивчіть характеристики товару - з якого матеріалу виконаний, країну виробника і т. д. найголовніше, дізнатися безпечний матеріал буде детальок, з екологічно чистих чи ні. Дешеві підробки часто викликають алергію у дітей і є потенційно небезпечним товаром. Зверніть увагу і почитайте відгуки, які залишають реальні покупці. З ним ви зрозумієте, чи варто купувати в цьому магазині збірні машини. Вдалих покупок!

Згор.
Розг.