Скидки

Пока нет товаров со скидками.

Оплата і доставка:

Оформивши свою заявку на нашому сайті, позвонить наш  менеджер, з метою уточненя комплектації і наявність вибраного товару. При відсутності товару на складі, ми постараємося здійснити якісну заміну на товар, відповідний за розміром і моделі.

Ми здійснюємо відправку товарів щодня за умови наявності товару на основному складі. У нашому інтернет магазині не існує мінімальної суми замовлення.

Оплата:

Переплата:
Передоплата - вид оплати оформленого замовлення перед його відправкою. При оформленні заявки у Вас буде можливість вибрати спосіб оплати за товар. При зарахуванні грошей на наш рахунок, ми зробимо доставку. Виставлений рахунок на оплату замовлення діє протягом 3-х робочих днів, при відсутності оплати, заявка анулюється.

Оплата на Картрахунок Приват Банку:

Рахунок №4405885818924125, тримач - Назарович Петро Євгенович

Оплата на розрахунковий рахунок Райффайзен Банку Аваль:

Розрахунковий рахунок №26005360798, в банку АППБ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ", р. Київ, МФО-380805, код за ЄДРПОУ 3219519194, ФОП Назарович Петро Євгенович

Оплата по факту отримання у відділені:


При оформленні заявки на відправлення з оплатою на відділені Нової Пошти, Ви здійснюєте оплату за своє замовлення тільки при отриманні товару. За умови відправки товару з оплатою після отримання віртість доставки збільшується згідно з тарифом перевізника. За доставлене поштове відправлення Ви здійснюєте оплату на місці.

Способи доставки:

У нашому інтернет магазині існує кілька форм здійснення доставки:
- Доставка кур'єром по Києву;
- Транспортною компанією «Нова Пошта»;
- Транспортною компанією «Автолюкс»;
- Транспортною компанією «Інтайм»;
- Самовивіз зі складу або офісу;

Здійснення доставки по Києву:

Доставка здійснюється кур'єром два рази в тиждень. При покупці до 300грн. вартість доставки складає 35грн., понад 300 грн - доставка здійснюється безкоштовно. Возрат і обмін товару по Києву здійснюється за графіком роботи нашого магазину.

Здійснення доставки транспортними компаніями «Нова Пошта», «Автолюкс», «Інтайм».

Цей вид доставки проводиться в усі регіони, де працюють ці компанії. Відправляючи Ваш заказ, ми даємо Вам номер поштової транспортної декларації. Поштове відправлення зазвичай доходить протягом 1-3 днів з моменту відправки. При отриманні товару, Ви приходите у відділення зі своїм паспортом і номером поштового транспортної декларації. Важливо знати, що товар зберігається у відділенні безкоштовно протягом п'яти діб з дня прибуття і після закінчення цього терміну нараховується пеня. Пеню оплачує клієнт. При відмові і не одержання поштового відправлення у компанії, наступні заявки клієнта оформляються тільки за передоплатою.