Фільтр товарів

Скидки

Пока нет товаров со скидками.

Дитячі коляски 

Показано 1 - 28 из 48 тов.

Вибір та покупка дитячої коляски


Серед набору найбільш важливих речей, складових придане для новонародженого малюка, перші місця займають дитячі коляски. Не дивлячись на прикмети типу «заздалегідь нічого не можна купувати», вибрати і купити дитячу коляску слід все-таки завчасно.

Від багатства типів і моделей колясок в спеціалізованих магазинах п...

Вибір та покупка дитячої коляски


Серед набору найбільш важливих речей, складових придане для новонародженого малюка, перші місця займають дитячі коляски. Не дивлячись на прикмети типу «заздалегідь нічого не можна купувати», вибрати і купити дитячу коляску слід все-таки завчасно.

Від багатства типів і моделей колясок в спеціалізованих магазинах починає рябіти в очах. Виявляється, вибрати і купити коляску не так-то просто. Як знайти оптимальну по функціональності і по співвідношенню ціна-якість коляску? Як правильно оцінити і підібрати характеристики моделі? Який візку і якому виробнику віддати перевагу?

Поради майбутнім батькам, як вибирати коляски для малюків.

Перш ніж прийняти рішення про покупку і відвідати магазин, варто ознайомитися з асортиментом в інтернеті. Подивитися ціни на коляски, визначитися, виходячи з наявного бюджету, з приблизною доступною ціновою категорією. Коляски для дітей бувають різних типів. Бажано заздалегідь зрозуміти, який з них для Вашого малюка буде краще - класична люлька, два в одному або ж модель-трансформер. Складіть список вподобаних брендів, а може і конкретних моделей. Варто також переглянути відгуки про візках, які вам сподобалися, написані людьми, що вже мають досвід вдалої або невдалої покупки.
Вирішивши які візочки дитячі для вас краще, ви будете краще орієнтуватися в широкому асортименті сучасних магазинів.
Не варто також відкидати можливість купити коляску в інтернет магазині. Продаж колясок, як категорії товару в мережі в даний час широко поширена. Як правило, на сайті представлений докладний каталог колясок з детальним описом кожної моделі і кожного бренду. У порівнянні зі звичайними магазинами, торгові точки в інтернеті надають можливість придбати дитячі каляски недорого.
Необхідно пам'ятати, що при доставці додому коляски дитячі необхідно тут же розпакувати і перевірити її зовнішній вигляд, комплектність і справність. Не залежно від того, де була куплені дитячі коляски, в звичайному або в інтернет магазині, у Вас є два тижні з моменту доставки для повернення товару у відповідності з чинним законодавством.

Які ж моделі дитячих колясок існують і чим вони відрізняються

Модель коляска-трансформер.

Універсальність - головна перевага цієї моделі. Кілька наявних положень спинки дозволяють використовувати трансформер як для новонароджених, так і для дітей старшого віку. Якщо Ваш малюк заснув, візку краще надати горизонтальне положення. Коли дитина прокинеться, легко піднявши спинку до потрібного рівня, Ви відкриєте йому огляд і дозволите спостерігати за подіями. Коляска-трансформер легко і швидко складається і дуже зручна в поїздках на природу і подорожі. Однак, велика вага моделі є істотним її недоліком. Для дітей трохи старшого віку, які вже люблять досхочу побігати, більш краща легка прогулянкова коляска.

Модель два в одному або три в одному.

Дану модель відрізняє наявність окремого шасі, на яке вже встановлюються в залежності від віку дитини, різні надбудови. Це може бути люлька для новонародженого; прогулянковий блок для дітей старшого віку, а в моделі " три в одному " є навіть автолюлька.

Класична модель коляска-люлька

Відрізняється досить просторим спальним місцем для новонародженого. Може використовуватись круглий рік. Як правило, в комплект входить знімний чохол. М'який хід такій колясці забезпечує хороша амортизаційна система. Це так само допомагає заколисувати і заколисувати дитину. Недолік даної моделі - великі габарити і вагу.

Модель коляска прогулянкова

Призначена для дітей старше півроку, здатних самостійно сидіти. Радимо Вам купувати коляску з даного модельного ряду з кількома різними положеннями спинки: лежачи, сидячи і напівлежачи. При тривалих прогулянках це дозволить вашому малюкові не тільки подорожувати, але і комфортно поспати.
Вибираючи коляску для своєї дитини, пам'ятайте, що її вага безпосередньо залежить від кількості функцій і додаткових елементів. Так, зимова коляска має у своїй комплектності чохол на ніжки і великий, що захищає від снігу і вітру, капюшон. Для зимових прогулянок просто необхідні великі надувні колеса, без яких не проїхати по снігу. А для літа краще, звичайно ж, вибрати полегшений варіант коляски.
Купити дитячі коляски в Києві, Дніпропетровську, Вінниці, Житомирі, Донецьку, Запоріжжі, Кіровограді, Івано-Франківську, Луганську, Львові, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Одесі, Рівному, Тернополі, Сумах, Ужгороді, Харкові, Хмельницькому, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Чернівцях недорого з доставкою.

Згор.
Розг.