Дитячі меблі 

 • Ліжечка
 • Стільчики для годування

  Стільчики для годування

  Така зручна і практична річ, як стільчик для годування, вже давно зарекомендувала себе серед батьків і є одним з найбільш затребуваних товарів в нашому інтернет-магазині. Ми реалізуємо стільчики для годування в Києві, а також стільчики для годування по Україні і з задоволенням пояснимо молодим батькам для чого потрібен цей чудовий товар. Кожна дитина приймає їжу по кілька разів в день. І маленькі діти роблять це надзвичайно неакуратно, тим більше, що посадити їх за загальний стіл не представляється можливим, адже відстань від табурета до кришки столу для них ще дуже велика. Ось чому були розроблені спеціальні стільчики для годування дітей. Вони являють собою зручне крісло і невелику стільницю, на яку можна поставити їжу і пиття для дитини. Дитячі стільці для годування спроектовані таким чином, що з одного боку дитина надійно сидить у кріслі і не може з нього випасти, для чого використовується система кріплення ременями, а також вільно дістає до їжі, яка стоїть на стільниці.

  Куплю стільчик для годування - на що звернути увагу

  Вже вирішили купити стільчик для годування, але не знаєте, на які фактори звернути увагу? Не біда! Пам'ятайте, що головне - безпека і практичність такого дитячого стільчика для годування. Він повинен мати широку основу, що гарантує стійкість стільця навіть, якщо малюк вирішить з нього вилізти самостійно. Крім цього в стільчику повинна бути передбачена регулювання по висоті. Практично всі дитячі стільчики для годування на Україні мають таке регулювання. Так от кріплення. Фіксують положення стільчика на середній та максимальній висоті, повинні бути надзвичайно надійними. Не забувайте також і про головну мету, чому ви вирішили купити дитячий стільчик для годування - це акуратність прийому їжі. У нас ви можете придбати стільчик для годування купити в Києві, стільниця якого зроблено з пластику. Це означає, що її легко можна зняти і вимити від залишків їжі. Звичайно, ви можете купити дитячий стільчик для годування в Києві колишній у вживанні, але ми радимо дитячий стільчик для годування в Києві купувати тільки новий з міркувань гігієни і безпеки, адже конструкція і кріплення можуть бути порядком зношені.

  Де краще стільчик для годування купити на Україні

  Магазини в столиці України наполегливо пропонують купити стільчик для годування в Києві саме у них, але ми хочемо вас застерегти від необдуманих дій. На стільчик для годування ціна сильно відрізняється в залежності від точки, де ви купуєте товар. Ми пропонуємо нашим користувачам купити стільчик для годування в Україні саме у нас, так як ми є інтернет-магазином, а значить не платимо за оренду і не утримуємо армію продавців, а значить, і ціна на стільчик для годування по Україні у нас буде найнижчою! Особливо вигідно столичним жителям у нас купити дитячий стільчик для годування, Київ - дуже дороге місто. Дитячі стільчики для годування перетворять процес прийому їжі легке і невимушене заняття, яке більше не буде забирати у вас багато часу на прибирання.

 • Крісла-гойдалки

  Що таке дитяче крісло качалка

  Дуже часто за новонародженим і зовсім маленькою дитиною потрібен постійний нагляд. Дитина може легко травмувати собі, тому залишати його одного не безпечно. У той же час матері необхідно час на власні потреби, приготування їжі, прибирання і т.д. Щоб вирішити цю проблему, виробники дитячих товарів придумали дитячі крісла-гойдалки. Тепер, якщо вам необхідно деяку кількість вільного часу, вас завжди виручить дитяче крісло качалка.

  Конструкційні особливості крісло гойдалки для дітей

  Конструкція крісла-гойдалки для малечі заслуговує окремої уваги, так як батьки, які вирішили купити дитяче крісло качалку повинні знати про нього якомога більше інформації. Внизу крісло гойдалка дитяче має широке і стійку основу. Це необхідно для того, щоб малюк не перекинувся. На підставі за допомогою надійної металевої рами закріплено сидіння. У ньому малюк не лежить, як в ліжечку, а знаходить у напівсидячому положенні, коли верхня частина тулуба трохи піднята. Вгорі крісло гойдалка для дитини має ручку, за яку крісло з малюком зручно переносити з місця на місце. В залежності від конструкції конкретної моделі крісла-гойдалки дитячі можуть мати рухоме сидіння, яке буде розгойдуватися, або розгойдуватися буде вся конструкція за рахунок похилого підстави. Також обов'язковим елементом конструкції крісла-гойдалки для новонароджених будуть ремені безпеки, які аналогічні тим, що присутні в дитячих колясках.

  Що вміє крісло гойдалка для дітей

  Дитячі крісло гойдалки, представлені в нашому інтернет-магазині, оснащені кількома корисними функціями, які потішать вашого малюка та будуть корисні батькам. По-перше, варто відзначити функціональність ручок для перенесення крісел. Фактично, кожна ручка на кріслі-гойдалці для новонароджених являє собою ігровий модуль, до якого можуть кріпитися різні навісні іграшки. Таким чином, малюк, сидячи в кріслі, зможе грати з цими іграшками. Багато крісла-гойдалки для дітей оснащені музичним модулем. Тобто дитині можна час від часу включати різні мелодії, адже музика дуже подобається малюкам. Окремі крісла-гойдалки для новонароджених мають також функцію вібрації, яка допомагає заколисати і заспокоїти малюка. Зазначимо, що підміняти дитяче ліжечко на крісло гойдалки дитячі не варто, тому, якщо ваша дитина заснув у кріслі-гойдалці дитячої, перенесіть його в ліжечко, так як спати він повинен саме там.

  Дитячі крісла гойдалки - Україна

  Наш інтернет-магазин пропонує вам купити дитячі крісла гойдалки для дітей у Києві та інших українських містах. Ми в обов'язковому порядку тестуємо кожен представлений товар у нашому каталозі на стійкість, так що ви можете бути впевненими в безпеці вашої дитини. Ми здійснюємо доставку крісло качалок для новонароджених по Києву і всій Україні, і дуже скоро ваш малюк зможе сам оцінити всі принади нового придбання.

 • Манежі

  Дитячі манежі

  Ще недавно ваша дитина міг тільки лежати в ліжечку, але час йде, і зараз він вже може повзати і навіть намагається вставати на ноги, використовуючи для обори довколишні предмети. Отже, настав той час, коли пора купити дитячий манеж. З точки зору конструкції, манеж для дітей представляє собою майданчик з м'яким покриттям, де дитина може вільно пересуватися в межах, які передбачаються огорожею. Купити дитячий манеж необхідно для того, щоб, пересуваючись, дитина не завдав собі травму, так як в квартирі безліч гострих кутів та інших небезпечних предметів, а ось манежі їх не містять. Це дуже зручно - покласти дитину в дитячий манеж, а самому зайнятися нагальними справами, не турбуючись, що дитина може впасти і вдаритися або взяти в руки небезпечну річ.

  Чому манеж корисний для дитини

  Тим, хто вирішив дитячий манеж купити, необхідно знати, яку користь він принесе. Гарантія безпеки - це лише одна з позитивних сторін покупки такої чудової речі, як манеж дитячий. Також користь його полягає в тому, що манежі дитячі обладнуються спеціальною огорожею, за яку зручно триматися, так що ваша дитина зможе пересуватися вздовж борту манежу до того, як його ноги повністю зміцніють і він зможе ходити самостійно. Крім того, якщо ви вирішили купити манеж в Україні в нашому інтернет-магазині, то абсолютна більшість моделей має прозору або напівпрозору огорожу, і ніщо не завадить вашій дитині пізнавати навколишній світ, дивлячись крізь стінки манежу, а вам ніщо не завадить наглядати за його поведінкою всередині манежу. У нас можете замовити дитячі манежі в Київ та інші українські міста з доставкою додому.

  Дитячі ліжечка манежі

  Деякі порівнюють маленької дитини з котом. Дійсно, і ті, і інші велику частину дня сплять. Тому багато батьків хочуть купити манеж ліжко. Модель манеж ліжко хороша тим, що дитина може спати і грати в одному місці. Це суттєво економить простір, особливо в невеликих міських квартирах. Якщо у вас є дитяче ліжко манеж, то вам не потрібно купувати окремо ліжечко, а окремо купити манеж для дитини. Ліжко манеж зазвичай має ніжки, для того, щоб батькам було зручно діставати і класти дитину туди, в той час як купити дитячий манеж у Києві зазвичай можна без підстави, так що дитина перебуває в ньому недалеко від підлоги.

  Куплю манеж - на що звернути увагу

  Коли прийнято рішення манеж купити, то варто про покупки визначитися з кількома важливими його параметрами. По-перше, визначтеся з матеріалом, з якого буде зроблений манеж для дитини. Деякі батьки повністю довіряють пластиковим виробам, інші воліють манежі для дітей купити з дерева. Будь зразків в нашому каталозі абсолютно безпечний, довговічний і стійкий, незалежно від того, з якого матеріалу зроблений. Ліжечка манежі заслуговують окремої уваги, так як дитина буде там ще і спати, тобто вони повинні мати дуже зручне покриття.

 • Стільці, столи
 • Ходунки
 • Ящики для іграшок

  Ящики для іграшок

  У кожної дитини десятки, якщо не сотні іграшок. І питання їх зберігання турбує багатьох роидтелей. Хтось використовується для цього стелажі, комоди або просто перекладає іграшки купою в кутку кімнати. Ми ж пропонуємо кардинальне рішення проблеми, ім'я якому - ящик для іграшок. Перш, ніж купити ящик для іграшок, ви повинні чітко розуміти, для чого вони потрібні. Це спеціальні ємності, куди ви або ваш дитина може в будь-який момент часу покласти всі наявні іграшки для того, щоб кімната стала чистою. Це часто необхідно перед приходом гостей або просто перед сном. При цьому ви можете навчити ваших дітей самостійно складати машинки, кубики та інші ляльки в ящики для зберігання іграшок з тим, щоб вони привчалися до порядку і чистоті. Ящик для зберігання іграшок набагато простіше і зручніше всіх інших способів зберігання іграшок, вимагає менше часу на їх прибирання і займає зовсім небагато місця.

  З чого виготовляються ящики під іграшки

  Як і більшість інших речей для дітей, ящики для іграшок повинні відповідати вимогам міцності і безпеки. Тому для їх виготовлення використовується найчастіше пластик. Пластикові ящики для іграшок одночасно є легкими, так що їх можна без праці перенести з місця на місце, і міцними, так як пластик при їх виготовленні використовується з запасом міцності, щоб витримати поштовхи і удари. До того ж всі дитячі ящики для іграшок, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, мають округлені кути, щоб дитина не могла вдаритися і нанести собі травми.

  Де краще ящики для іграшок купити

  Зазначимо, що ящики для іграшок у Києві продаються далеко не в кожному іграшковому магазині, але навіть якщо вони є в наявності, то їх асортимент дуже обмежений. У нашому інтернет-магазині ви можете купити ящик для іграшок в Україні, вибравши з кількох десятків моделей саме ту, яка припаде до душі вашій дитині. Окремої згадки заслуговує дизайн, який може мати дитячий ящик для іграшок. У нас ви можете купити ящики для іграшок, стилізовані як для хлопчиків так і для дівчаток. Крім того, ми пропонуємо ящик для іграшок купити нейтрального кольору, щоб він сподобався дитині будь-якої статі. Це особливо актуально, якщо в сім'ї кілька дітей. Незвично розфарбований скринька для дитячих іграшок стане прикрасою будь-якої кімнати і буде оригінально виглядати не тільки в дитячій. Знову ж купувати ящик для іграшок в інтернет магазині вигідніше, адже ціна на нього буде відрізнятися від звичайного магазину в меншу сторону. Ми із задоволенням доставимо ящик для іграшок в Київ та будь-яке інше українське місто, щоб діти по всій країні могли з комфортом користуватися нашою продукцією, а батьки насолоджувалися чистотою і порядком у власному будинку. Всі наші вироби проходять ретельний контроль перед відправкою, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваша дитина буде користуватися тільки якісним товаром, який зроблений на совість і прослужить йому набагато довше більшості його іграшок.

 • Етажерки
 • М'які меблі