Скидки

Пока нет товаров со скидками.

Верхній одяг 

Показано 1 - 28 из 44 тов.

Одяг для новонароджених купити в інтернет-магазині - Lummi

Досить застаріле і помилкова думка, що вітчизняні виробники не вміють шити гарний одяг для новонароджених. Від бодиков до слюнявчиков, від футболок до прекрасною верхнього одягу для малюків, дитячі товари сьогодні від українських торгових марок сміливо конкурують зі своїми зарубіжними а...

Одяг для новонароджених купити в інтернет-магазині - Lummi

Досить застаріле і помилкова думка, що вітчизняні виробники не вміють шити гарний одяг для новонароджених. Від бодиков до слюнявчиков, від футболок до прекрасною верхнього одягу для малюків, дитячі товари сьогодні від українських торгових марок сміливо конкурують зі своїми зарубіжними аналогами. При підборі маленької одежинки молоді батьки стають перед важким вибором, як правильно її вибрати, на що звернути увагу і що краще купувати, а що може бути абсолютно непотрібним для новонародженого.

Чим відрізняється одяг для новонароджених дівчаток і хлопчиків?

Як всі ми знаємо, у найменших дуже ніжна шкіра, яка чутлива до будь-яких синтетичним тканинам і жорсткого декору. Враховуючи це, всі виробники намагаються якомога менше використовувати декору на одягом і виконують її тільки з натуральних тканин, які не дозволяють шкірі запревать.

В інтернет магазинах одягу для новонароджених представлений величезний вибір фасонів і кольорів одягу для малюків до одного року. Майбутні батьки, будучи впевненими в появі хлопчика чи дівчинки, можуть придбати боді або цілі набори одягу відповідних кольорів. Для дівчаток намагаються вибирати ніжні кольори рожевих відтінків, у той час як, для хлопчиків виробники пропонують більш стримані фасони блакитних відтінків. Одяг для маленької дівчинки може прикрашатися різними квітковим принтом, м'якими рюшами або мереживами у вигляді невеликих бантиків. Гардероб хлопчика може бути не тільки приємних відтінків, але і виконаним у вигляді стилізованої джинсового одягу або з додаванням чоловічих елементів у вигляді малюнка краватки або метелика.  

З яких дитячих речей для новонароджених повинен складатися набір в пологовий будинок?

З наближенням радісного моменту для батьків, виникає невелика паніка, яка проявляється в бажанні купити для новонародженого масу одягу на виписку, часом абсолютно непотрібною. Фахівці рекомендують не піддаватися такому бажанням і купувати не занадто багато одягу для пологового будинку, а обмежитися самим необхідним списком речей, які будуть входити в набір. Все через те, що дуже важко вгадати, якого розміру буде малюк і куплені сорочечки, дитячі повзунки або бодіки можуть просто швидко стати маленькими.     

Отже, що ж просто необхідно взяти в пологовий будинок для малюка:

-  пару комплектів сорочечок (брати теплі або тонкі залежить тільки від пори року);

- 2 або 3 три пари повзунків, тонкі і товсті також не завадять;

- кілька чепчиків, різних по теплоті;

- кофтинки, також краще взяти тонкі і теплі;

- обов'язково пару шкарпеток;

- кілька пелюшок і підгузків для немовлят (щоб заощадити, можна придбати багаторазові підгузники непромокашку ).

Всю перераховану одяг для свого немовляти Ви зможете знайти в нашому магазині.

Якою має бути одяг для малюків?

Всі ми знаємо, що натуральна, не містить агресивних барвників одяг буде приносити комфорт і дозволить підтримати і зміцнити здоров'я Вашого малюка. Правильний розмір дозволить не сковувати рухи, даючи можливість безпечно перевертатися під час сну або гри. Також особливу увагу варто приділяти свободу рухів і коли Ваша дитина трохи підросте при виборі дитячих зимових і весняних комбінезонів.  Не варто вибирати дуже яскраві і дратівливі очей кольору, в перші дні життя нема чого створювати додаткове навантаження на ще формується зір. Тому одяг для немовлят до року і решта дитячий одяг, представлена на сайті, відрізняються не тільки размером.Самым головним критерієм при виборі одягу для малюків для кожного батька є її екологічна чистота і безпека для здоров'я дитини. Вже другорядними критеріями будуть практичність, стійкість до пральних порошків і фасон. 

Каталог одягу для найменших громадян України в нашому інтернет магазині дитячого одягу і аксесуарів для новонароджених складений з кращих торгових марок. З тих вітчизняних брендів, які зарекомендували себе як виробники екологічно безпечних, стильних і практичних товарів для дітей. Сумки для підгузків і легінси від ТМ CoolaBaby, пісочники і слюнявчики від Mom&Ain, нижню білизну і верхній одяг від Bebepa TM Ukraine. Кожна річ, запропонована нами в розділі: дитячий одяг для немовлят інтернет магазин, обіцяє радувати не тільки малюка своєю м'якістю, красою і зручністю, але і батьків, яким швидше доведеться передавати її друзям або знайомим, у яких з'явився малюк, ніж викидати з-за зношеності. І ще одним, неодмінною перевагою нашої одягу для дітей є її ціна, здатна приємно здивувати і порадувати новоспечених батьків.

Згор.
Розг.